Aktualności

Wyjazd na kolonie do Dźwirzyna

Dzieci z rodzin objętych wsparciem Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu jadą na kolenie. 10-ro dzieci z rodzin objętych wsparciem w dniu 04 sierpnia br., wyjechało na kolonie do Dźwirzyna nad Bałtyk. Kolonie – wyjazd zorganizowany został przy współpracy z Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Wypoczynek jest nieodpłatny. Ciekawy program kolonijny ma zapewnić przede wszystkim relaks i dobrą zabawę, przewiduje także promowanie wychowania do wartości społecznych i kulturowych.

Biuro podróży MAAS OMEGA PROMOTION CLUB ALEKSANDER SOBIERA Z SIEDZIBĄ WE WROCŁAWIU jest odpowiedzialny za realizację zadania związanego z wyjazdem i wypoczynkiem.

Turnus potrwa od dnia 04.08 do 17.08.2019r., w Ośrodku Wypoczynkowym „Solaris" w Dźwirzynie.

Wszystkim uczestnikom życzymy słońca, radości i mile spędzonego czasu nad morzem.

kolonia-dzwirzyno01

 

kolonia-dzwirzyno02

 

kolonia-dzwirzyno03

 

kolonia-dzwirzyno04

 

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Tegoroczny wypoczynek letni, dla dzieci, z rodzin korzystających ze wsparcia Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, również jest już wspomnieniem. W okresie od 4 do 17 sierpnia dziesięcioro dzieci z terenu naszej gminy przebywało na kolonii w Dźwirzynie, nadmorskiej miejscowości. Udział w kolonii był bezpłatny, finansowany przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

Dnia 17 sierpnia 2019 r., stęsknieni rodzice odebrali swoje pociechy. Dzieci wróciły z kolonii szczęśliwe i zadowolone. Pytane, czy pojechałyby jeszcze raz na taką kolonię, wszystkie odpowiedziały twierdząco.

 

do góry

© 2023 MGOPS Nowogrodziec