Dom Dziennego Pobytu

Otwarcie sezonu grillowego 2023 na naszym terenie

25.05.2023r. Seniorzy Domu Dziennego Pobytu przy pięknej pogodzie rozpoczęli pierwsze spotkanie przy grillu w naszym ogrodzie. Panie przygotowały wiele smakołyków, oprócz kiełbasek i kaszanki, na stole pojawiły się sałatki, chleby oraz ciasta, a nawet naturalnie wykonany ketchup. Cieszymy się, że możemy korzystać z pogody i spędzać czas na naszym pięknym ogrodzie.

Ogólnopolski Maraton Przeszkolaków - Sprintem do Maratonu 2023

24.06.2023r. na naszym terenie Domu Dziennego Pobytu odbył się Ogólnopolski Maraton Przeszkolaków pod hasłem "Sprintem do Maratonu" celem wydarzenia jest promocja zdrowego stylu życia i aktywnego spędzenia czasu, w tym czasu na świerzym powietrzu, popularyzowanie biegu wśród dzieci oraz kształtowanie u przedszkolaków nawyku podejmowania aktywności fizycznej w dorosłym życiu.

Zdrowe i smaczne przysmaki z naturalnych produktów

Dzisiaj nasi seniorzy postanowili przygotować dania z naturalnych produktów. Upieczone zostały ciasta z nadzieniem serowym, z tartymi jabłkami, chlebki z możliwością podania z rożnym nadzieniem oraz soki, do których użyte były przyniesione owoce. Tak przygotowane potrawy nie tylko były bardzo zdrowe, ale również bardzo smaczne.

Dzień Ziemi 2023

W dniu 25.04.2023r. obchodzony jest Dzień Ziemi. Seniorzy razem dziećmi z przedszkola postanowili posprzątać teren Domu Dziennego Pobytu. Wspaniała zabawa i bardzo pożyteczna przyczyniła się do posprzątania całego ogrodu. Dziękujemy dzieciom za tak wspaniała akcje.

Spotkanie z Prezesem Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych

W 20.04.2023 r. odbyło się spotkanie z Panią Stanisławą Śmigiel przewodniczącą Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych w Bolesławcu. Pani prezes przedstawiła plan współpracy na 2023 r. Omówiliśmy wspólne projekty i wydarzenia. Współpraca z Stowarzyszeniem Osób Niepełosprawnych od wielu lat układa się bardzo dobrze z wielką korzyścią dla seniorów Domu Dziennego Pobytu. Kolejnym wydarzeniem w którym wezmą udział nasi seniorzy to Czterodniowa wycieczka do Zabrza, Pszczyny, Moszny, Opola. Omówiliśmy nadchodzące wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne oraz pikniki. Następne  spotkanie odbędzie się w lipcu.

do góry

© 2023 MGOPS Nowogrodziec