Dom Dziennego Pobytu

Seniorzy DDP z wizytą w Zakładzie Opieki Leczniczej w Nowogrodźcu

W dniu 23.08.2018r. Seniorzy Domu Dziennego Pobytu odwiedzili podopiecznych Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Nowogrodźcu. Zostały przygotowane słodkie upominki oraz znane wszystkim z dawnych lat piosenki.Podopieczni ośrodka razem z seniorami Domu Dziennego Pobytu śpiewali a nawet tańczyli. Mogliśmy razem przeżyć miłe chwile i na moment zapomnieć o problemach zdrowotnych.Podopieczni Zakładu Opieki Leczniczej mają bardzo dobre warunki do pobytu a pracownicy nowoczesne możliwości do opieki nad pacjentami. Zostaliśmy zaproszeni do kolejnych odwiedzin.

Wycieczka - Osada Danieli

W dniu 16.08.2018r. odbyła się wycieczka do Osady Danieli w Michałowicach.Osada Danieli leży na terenie gminy Chojnów w powiecie legnickim.Główną atrakcją jest stado danieli ale można zobaczyć inne zwierzęta takie jak: kangury,kucyki,owce,kozy,lamy oraz rożnego rodzaju ptactwo.Po przywitaniu przez gospodarzy i zjedzeniu śniadania wybraliśmy się specjalne przygotowanym wozem na karmienie danieli.Po powrocie zostaliśmy zaproszeni do zwiedzenia gospodarstwa.Wycieczkę zakończyliśmy pysznym obiadem oraz wspaniałą zabawą przygotowaną przez właścicieli osady.Kolejny wyjazd okazał się wspaniałym przeżyciem.Na pewno za jakiś czas wrócimy do tego uroczego miejsca.

Wycieczka Karpacz -Sosnówka

Dnia 18.05.2018r. odbyła się wycieczka seniorów do Karpacza. Po drodze zwiedziliśmy miasteczko Wester-City w Ścięgnach, Świątynię Wang, Pensjonat "Arnika" oraz nowo otwarty Dom "Park Seniora". Właściciele oprowadzili nas po całym ośrodku, gdzie mogliśmy zobaczyć jak mieszkają podopieczni. Po wspólnym obiedzie udaliśmy się do sali dziennej gdzie razem bawiliśmy się i wspólnie z pensjonariuszami wymienialiśmy swoje spostrzeżenia na temat naszych ośrodków. Park Seniora prowadzony jest na bardzo wysokim poziomie co można było wywnioskować po rozmowie z obecnie przebywającymi tam seniorami. Był to kolejny bardzo pouczający, pełen atrakcji wyjazd.

70 rocznica urodzin Pani Reginy

10.05.2018 r obchodziliśmy 70 urodziny Pani Reginy seniorki Domu Dziennego Pobytu. Jubilatka przygotowała smaczny poczęstunek oraz wystrój stołów.
Seniorzy odśpiewali sto lat oraz złożyli serdeczne życzenia. Kolejne urodziny naszych pensjonariuszy w Domu Dziennego Pobyt stały się już miłą tradycją.

Relaks na świeżym powietrzu

Wiosna sprzyja relaksowi na świeżym powietrzu. Seniorzyoraz dzieci z przedszkola wspólnie korzystali z pięknej pogody. Widać, że nie tylko dzieci mają energię do ćwiczeń.

do góry
Projekt i wykonanie INESA