Dom Dziennego Pobytu

Dzień Kobiet 2020 w Domu Dziennego Pobytu

W dniu 06.03.2020 r. w Domu Dziennego Pobytu odbył się uroczysty Dzień Kobiet. Panowie przygotowali piosenki,wiersze,kwiaty oraz słodki poczęstunek. Składając życzenia,podkreślali jak ważne i wspaniałe są nasze Seniorki. Panie były bardzo zaskoczone przygotowaną przez panów uroczystością. Miłe słowa padły pod adresem seniorów,że zawsze można liczyć na was panowie.

Spotkanie z przwodniczącą Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych w Bolesławcu

W dniu 27.02.2020 r. w Domu Dziennego Pobytu odbyło się spotkanie z Panią Stanisławą Śmigiel przewodniczącą Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i członkiem zarządu Panią Stanisławą Pawelską. w Bolesławcu. Spotkanie dotyczyło wydarzeń oraz spotkań zaplanowanych w 2020r. Obie Panie podkreślały bardzo dobrą współpracę z Domem Dziennego Pobytu. Wyraziły chęć dalszej współpracy na kolejne lata. Spotkanie to nie było ostatnim w tym roku, Pani Stanisława chciała by odwiedzać seniorów z różnymi informacjami dotyczących Stowarzyszenia, które prowadzi.

IX rocznica powstania Domu Dziennego Pobytu

W dniu 25.02.2020 r. obchodziliśmy IX rocznicę powstania Domu Dziennego Pobytu. W uroczystości wzięli udział Pan Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich, przedstawiciele kombatantów, pracownicy MGOPS oraz Seniorzy Domu Dziennego Pobytu. Pani Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej podziękowała seniorom za ogromne życiowe doświadczenie, mądrość, aktywność, podkreśliła jak ważnym i wspaniałym w życiu starszych ludzi jest to wspaniałe, ciepłe i przyjazne miejsce. Zabierając głos Pan Burmistrz podziękował za aktywną oraz zaangażowaną społeczną postawę naszych Seniorów, podkreślił rolę Seniorów, jako osób godnych wszelkiego szacunku i naśladowania.

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

24.01.2020 r. Seniorzy Domu Dziennego Pobytu zostali zaproszeni na obchody Dnia Babci i Dziadka do Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu. Jak zwykle dzieci przedstawiły wspaniały program,wykonały piosenki oraz wiersze związane z Dniem Babci i Dziadka. Przygotowane były też konkursy, a także taniec w rytm muzyki. Na pięknie nakrytych stołach przygotowany był poczęstunek. Zawsze takie wizyty, wspaniała atmosfera, integracja wspominane są przez seniorów przez długi czas.

Dzień Babci i Dziadka z uczniami

W dniu 23.01.2020 r. w Domu Dziennego Pobytu wystąpiły dzieci z klasy II Szkoły Podstawowej w Nowogrodźcu. W pierwszej części występu wykonane były kolędy i pastorałki a w drugiej piosenki i wiersze z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wiele radości i uśmiechu wnoszą dzieci w nasz dom. Po występach seniorzy poczęstowali wszystkich uczestników spotkania słodyczami. Czkamy na kolejne odwiedziny.

do góry
Projekt i wykonanie INESA