Dom Dziennego Pobytu

Teren Domu Dziennego Pobytu uporządkowany

Po przerwie spowodowaną czasowym zamknięciem ośrodka Seniorzy z wielkim zaangażowaniem zabrali się za prace porządkowe na naszym terenie. Teren po przerwie był nie do poznania. Uporządkowanie całego terenu trwało kilka dni ciężkiej pracy ale zato efekt jaki został osiągnięty był warty takiego wysiłku.

DPD jest przygotowany do przyjęcia seniorów

Dom Dziennego Pobytu zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Zdrowia jest przygotowany do przyjęcia seniorów. Wszystkie zalecenia związane z zachowaniem warunków sanitarnych dotyczące działalności placówki w celu zapobiegania zakażeniem COVID-19 są spełnione.

Dzień Kobiet 2020 w Domu Dziennego Pobytu

W dniu 06.03.2020 r. w Domu Dziennego Pobytu odbył się uroczysty Dzień Kobiet. Panowie przygotowali piosenki,wiersze,kwiaty oraz słodki poczęstunek. Składając życzenia,podkreślali jak ważne i wspaniałe są nasze Seniorki. Panie były bardzo zaskoczone przygotowaną przez panów uroczystością. Miłe słowa padły pod adresem seniorów,że zawsze można liczyć na was panowie.

Spotkanie z przwodniczącą Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych w Bolesławcu

W dniu 27.02.2020 r. w Domu Dziennego Pobytu odbyło się spotkanie z Panią Stanisławą Śmigiel przewodniczącą Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i członkiem zarządu Panią Stanisławą Pawelską. w Bolesławcu. Spotkanie dotyczyło wydarzeń oraz spotkań zaplanowanych w 2020r. Obie Panie podkreślały bardzo dobrą współpracę z Domem Dziennego Pobytu. Wyraziły chęć dalszej współpracy na kolejne lata. Spotkanie to nie było ostatnim w tym roku, Pani Stanisława chciała by odwiedzać seniorów z różnymi informacjami dotyczących Stowarzyszenia, które prowadzi.

IX rocznica powstania Domu Dziennego Pobytu

W dniu 25.02.2020 r. obchodziliśmy IX rocznicę powstania Domu Dziennego Pobytu. W uroczystości wzięli udział Pan Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich, przedstawiciele kombatantów, pracownicy MGOPS oraz Seniorzy Domu Dziennego Pobytu. Pani Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej podziękowała seniorom za ogromne życiowe doświadczenie, mądrość, aktywność, podkreśliła jak ważnym i wspaniałym w życiu starszych ludzi jest to wspaniałe, ciepłe i przyjazne miejsce. Zabierając głos Pan Burmistrz podziękował za aktywną oraz zaangażowaną społeczną postawę naszych Seniorów, podkreślił rolę Seniorów, jako osób godnych wszelkiego szacunku i naśladowania.

do góry
Projekt i wykonanie INESA