Dom Dziennego Pobytu

Kolędowanie w Zakładzie Opieki Leczniczej w Nowogrodźcu

24.01.2019 r. Seniorzy Domu Dziennego Pobytu wystąpili z kolędami w Zakładzie Opieki Leczniczej w Nowogrodźcu. Razem z podopiecznymi ośrodka śpiewali kolędy wprowadzając miły świąteczny nastrój. Kolejny raz pensjonariusze choć na chwilę mogli zapomnieć o swoich dolegliwościach i spędzić miłe chwile z Seniorami Domu Dziennego Pobytu.

Na pewno skorzystamy z kolejnego zaproszenia.

Jasełka w Szkole Podstawowej w Nowogrodźcu

W dniu 17.01.2019r. Seniorzy Domu Dziennego Pobytu uczestniczyli w Jasełkach przygotowanych przez uczniów Szkoły Podstawowej w Nowogrodźcu. Przepiekanie przygotowana dekoracja oraz wspaniały występ zachwycił Seniorów. Bardzo cieszy to, że dzieci pamiętają o tradycjach i chcą dzielić się nimi. Wspólne śpiewanie kolęd oraz wspaniała atmosfera pokazuje jak ważna jest integracja międzypokoleniowa. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz słodyczami. Czekamy na następne zaproszenia.

Dzień Babci i Dziadka 2019

w dniu 16.01.2019 r. Seniorzy Domu Dziennego Pobytu zostali zaproszeni do Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z grupy III przygotowały wiersze i piosenki, a dzieci z grupy VII przedstawienie jasełkowe. Po przedstawieniu Seniorzy zostali zaproszeni do wspólnej zabawy w kole urozmaiconych śpiewem. Kolejną atrakcją był występ Pani Laury Szkutnik,która na saksofonie zagrała kolędy. Seniorzy i dzieci wspólnie kolędowali. Nie zabrakło także życzeń i drobnych upominków dla każdego seniora. Na takie spotkania Seniorzy czekają, ponieważ są one źródłem pozytywnych emocji. Na zakończenie spotkania Seniorzy podziękowali słodyczami dzieciom za wspaniałe przyjęcie.

Spotkanie Wigilijne 2018

W dniu 19.12.2018 r. Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zorganizował Kolację Wigilijną dla osób samotnych,chorych,niepełnosprawnych oraz Seniorów Domu Dziennego Pobytu.W kolacji udział wzięli Pan Burmistrz Robert Relich,ksiądz Dziekan Krzysztof Słabicki oraz kombatanci Pan Józef Komar i Pani Zofia Bokszańska. Pani kierownik Anna Lityńska przybliżyła historyczne ciekawostki związane z obchodami Świąt Bożego Narodzenia.Następnie życzenia złożył Pan Burmistrz Robert Relich. Po życzeniach Ksiądz Dziekan rozpoczął wspólną modlitwę po której połamano się opłatkiem. Do wspólnego kolędowania zaprosiła Pani Antonina Zakszewska. Podczas spotkania panowała serdeczna miła rodzinna atmosfera.

Wspólne kolędowanie

W dniu 28.12.2018.r z w Domu Dziennego Pobytu wystąpiły  dzieci z Ogniska Muzycznego w Nowogrodźcu z przygotowanymi kolędami. Dzieci wykonały kolędy grane na instrumentach klawiszowych. Wykonawca byli Kamil Skrzypacz, Milena Sondaj, Kinga Miżdal. Na akordeonie grali Ala Bober, Wojtek Omiatacz, Robert Maków. Prowadzącą Ognisko Muzyczne jest Pani Antonina Zakrzewska. Wszyscy Seniorzy włączyli się do wspólnego śpiewania kolęd. Po występie, dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz przygotowanymi słodyczami. Zapraszamy i czekamy na następne występy w naszym domu.

do góry
Projekt i wykonanie INESA